Kare Yalıtım Hakkında

KARE-YALITIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Evinizde sonsuz konforu yaşayın!

Sinop’ta 2012 yılından bu yana PVC pencere ve kapı, laminat parke, cam balkon üreterek sektörde faaliyet gösteren Kare-Pen, Sinop Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) üretime geçirdiği Kare Yalıtım şirketiyle bölgesinde öncü firma olup, ulusal alanda da lider firma olma yolunda emin adımlarla yola çıkmıştır.

10 bin metrekare kurulu alandaki fabrikamızda ilk yıl için 1500 ton hammadde işlemeyi planlamaktayız. Firmamız piyasada üretim eksikliğini gördüğü bu ürünlerin imalatını yaparak, Karadeniz Bölgesinde ilk imalatçı firma olmuştur. Kısa sürede Türkiye pazarına girerek, imalatını yaptığımız söz konusu ürünlerin ihracatını da yapmayı hedeflemekteyiz.

Yeni yatırımlarımızla birlikte ihracat planlamakta olan şirketimiz, Ar-Ge çalışmalarına da yönelecek. Yalıtım malzemelerinin yanı sıra ilerleyen süreçte farklı sektörlere de ürün imal etmeyi planlamaktayız. Amacımız, Türkiye’nin lider üreticileri arasında yer almak.


%100 Yerli Üretim


Tüm ürünlerimiz yerli üretim ve sanayinin ürünüdür.

Global düşünüp lokal kararlar veren Kare Yalıtım A.Ş. Kalite Yönetim Sistemini, firma içerisinde çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, çevre, içinde yaşadığımız toplum ve teknoloji ortamında başarılı olmak için bitmek bilmeyen bir yolculuk olarak görmekteyiz. Bu nedenle yerli istihdam ve üretime katkıda bulunmaktan gurur duymaktayız.

Tüm Türkiye'ye Hizmet

Fabrikamız, üretim hacmi ve alanında uzman personelleri ile ulusal anlamda tüm Türkiye'ye hizmet verebilmektedir. Ürünlerimize olan ihtiyaçlarınız doğrultusunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kalite Politikamız

• Müşteri memnuniyetini Kalite Politikasının merkezine oturtmak.
• Bütün kalite faaliyetlerini müşteri odaklı yürütmek.
• Teknolojik gelişmelerle, ürün kalitesini birleştirmek; bunun her zaman takipçisi olmak.
• Günümüzün vazgeçilmez kavramları olan kalite verimlilik ve zamanında teslim şartlarını her aşamada gerçekleştirmek ve müşteri şikâyetlerini en hızlı şekilde çözmek.
• Tüm personeline kalite bilinci yaymak.
• Personellerimize vereceğimiz eğitimlerle bilgi ve becerilerini arttırmak.
• Çalışanların emniyetlerine öncelik vererek iş yerinin emniyetini sağlamak.
• Bilimsel yöntemleri kullanarak ürün yelpazesini genişletmek ve uluslararası pazarda söz sahibi olmaktır.

metalize-silte-rapor
polietilen-kopuk-parke-alti-silte-rapor-2
polietilen-kopuk-parke-alti-silte-rapor
parke-alti-naylon-silte-rapor
parke-alti-silte-rapor
kapron-levha-rapor
kapron-rapor-2
kapron-rapor
metalize-silte-rapor-3
metalize-silte-rapor-2
marka-tescil
×

Merhaba!

Soru ve görüşleriniz için WhatsApp üzerinden bize yazabilir yada info@kareyalitim.com.tr adresine eposta gönderebilirsiniz.

×