KARE-YALITIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Evinizde sonsuz konforu yaşayın!

KARE YALITIM, Sinop Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) yaptığı imalatlar konusunda bölgesinde tek öncü firma olup, sektöründe ulusal alanda da lider firma olma yolunda emin adımlarla yola devam etmektedir. 10 bin metrekare kurulu alandaki fabrikamız, Parke altı ses ve izalasyon malzemeleri, ambalaj profilleri, köşe koruyucuları ürünlerinin imalatını yaparak Karadeniz Bölgesindeki ilk imalatçı firma olmuştur.

Firmamızın tüm ürünleri yerli üretim ve sanayinin ürünüdür. Global düşünüp bu doğrultuda kararlar veren Kare Yalıtım A.Ş. olarak "Kalite" prensip anlayışımızı; çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, çevre, içinde yaşadığımız toplum ve teknoloji ortamında başarılı olmak için bitmek bilmeyen bir yolculuk olarak görmekteyiz. Bu amaç ile yerli istihdam ve üretime katkıda bulunmaktan gurur duymaktayız.

Firmamız ürettiği ürünleri kısa sürede Türkiye pazarında söz sahibi olmasının yanında, imalatını yaptığı ürün gruplarına ait tüm ürünlerinde dünya üzerinde birçok ülkeye ihracatını yapmaktadır. Firmamız bu ürün gruplarının yanı sıra, gıdaya uygun ambalaj malzemeleri sektöründe de yeni yatırımlar yapmış olup, özellikle gıdaya uygun köpük tabak ürün grubundaki ürünleri ile Türkiye ve Dünya piyasasında faaliyet göstermektedir. Firmamız ayrıca Ar-Ge çalışmaları kapsamında birçok yeni yalıtım odaklı ürünü Türkiye ve Dünya piyasasına sunmuş bulunmaktadır.


Kalite Politikamız

  • Müşteri memnuniyetini Kalite Politikasının merkezine oturtmak.
  • Bütün kalite faaliyetlerini müşteri odaklı yürütmek.
  • Teknolojik gelişmelerle, ürün kalitesini birleştirmek; bunun her zaman takipçisi olmak.
  • Günümüzün vazgeçilmez kavramları olan kalite, verimlilik ve zamanında teslim şartlarını her aşamada gerçekleştirmek ve müşteri şikâyetlerini en hızlı şekilde çözmek.
  • Tüm personeline kalite bilinci yaymak.
  • Personellerimize vereceğimiz eğitimlerle bilgi ve becerilerini arttırmak.
  • Çalışanların emniyetlerine öncelik vererek iş yerinin emniyetini sağlamak.
  • Bilimsel yöntemleri kullanarak ürün yelpazesini genişletmek ve uluslararası pazarda söz sahibi olmaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

1Neden Kare Yalıtım?
Sektörde yeni ve zinde bir firma olmamız, uzman ve kendine güvenen kadromuz ile siz müşterilerimize en iyi hizmeti vereceğimize olan inancımız en önemli motivasyonumuzdur.
2Ürün gönderilerinde kargo'yu firmanız mı ödüyor?
Kamyon bazındaki alımlarınızda nakliye ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer türlü parça alımlarında nakliye alıcıya aittir.
3Ödeme yöntemleriniz nedir?
Kredi kartlarına taksit yapabilmekteyiz ayrıca 120 gün vadeli ödeme planı oluşturabiliriz.
4Özel üretim için minumum sipariş miktarı nedir?
10.000 m2 ve üzeri siparişleriniz özel üretim olarak değerlendirilmektedir.
5Fiyatlarınızı öğrenebilirmiyim?
Fiyatlarımız için telefon yada eposta ile bilgi alabilirsiniz.

Sosyal Medya HesaplarımızGüncel ürün kataloğumuza buradan ulaşabilirsiniz.